5 Temmuz 2020, Pazar
img

Bir kadın katledilmek istendi, biri şüpheli şekilde yaşamını yitirdi

HABER MERKEZİ – İstanbul’da Elif İlter katledilmeye çalışılırken, Bartın’da ise öğretim görevlisi Dr. Güneş Günay S., şüpheli bir şekilde yaşamını yitirdi. 

İstanbul Üsküdar’da bir üniversitede çalışan öğretim görevlisi Cengiz İlter, geçen hafta boşanma aşamasında olduğu Sakarya Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Elif İlter’i katletme girişiminde bulunarak ağır yaraladı.

Ağır yaralanan İlter hastaneye kaldırılırken, fail Cengiz İlter ise gözaltına alındı.

Elif İlter’in yoğun bakımda tedavisi devam ederken, fail ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

BARTIN’DA ŞÜPHELİ KADIN ÖLÜMÜ

Bartın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbı Hizmetler ve Teknikleri Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programı öğretim görevlisi Dr. Güneş Günay S., şüpheli bir şekilde yaşamını yitirdi. Günay S.’nin üniversite binasının 5’inci katından atlayarak yaşamına son verdiği öne sürüldü. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Günay S.’nin yaşamını yitirdiğini tespit etti. 

Olayın ardından kampüste derslere ara verildi. Günay S.’nin cenazesi, olay yerinde yapılan incelemenin ardından morga kaldırıldı.

Haber/Fotoğraf: Mezopotamya Ajansı

Ayrıca Kontrol Et

Haziran ayında 27 kadın katledildi

İSTANBUL – KCDP, Haziran ayında 27 kadının katledildiğini açıkladı.    Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu (KCDP), …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir